TOP 5 zabawek.

Z zabawkami dziecka jest tak, że nagle – zupełnie serio i całkiem wbrew sobie – zdajesz sobie sprawę, ile można by kupić (rzeczy dla siebie) gdyby nie zabawki. Problem pojawia się wtedy, kiedy nadeptujesz nagą stopą na klocki lego, lub poślizgujesz się na jakimś aucie i wtedy ich po prostu nienawidzisz. Twoje dziecko z kolei pała miłością.

 

 

I tak oto powstał tekst TOP 5 naszych zabawek:

DSC03629

Można rzeczywiście kląć, kiedy nadepnie się bosą stopą, ale nasza kolekcja zaczęła być wyjątkowo imponująca. I tak oto właściwie nie ma zabawek, w które inwestowalibyśmy bardziej niż w klocki lego. Zabawka na lata i … pokolenia, bo są takie zestawy, które mają ćwierć wieku i są po PT. Prawdopodobnie wiec te zestawy, które my obecnie kupujemy, kiedyś tam może trafią w ręce Prezesowych Prezesów. Kupujemy co miesiąc jakiś zestaw, mniejszy lub większy.

PS: Tak naprawdę ich nienawidzę. Nienawidzę się nimi ani bawić, ani ich kupować. Poważnie.

 

DSC03630

Firma Fisher Price. Do tej firmy mam pewne zastrzeżenia. Otóż jeżeli chodzi o grające zabawki edukacyjną dla najmłodszych są robione na jedno kopyto i różnią się tylko wykonaniem (garnuszek, świnka skarbonka, czy skrzynka na listy). No i potem mamy coś dla starszaków. Mam zamiar Wam wrzucić również drugi taki wpis (z TOP zabawkami, które się u nas sprawdziły w różnym wieku) i tam mamy kolejny z FP skarb, aczkolwiek w tym momencie chcę pokazać zabawki adekwatnie do wieku Jana.

Posterunek policji składa się z dwóch budynków, które można złączyć, rozłączyć i złożyć, przez co zajmuje mało miejsca. Poza posterunkiem policji mamy również szpital. Można dokupować również gadżety do tego. Uwaga: grające! Ale można wyłączyć. 😉

 

DSC03632

Zaczynaliśmy od bębenka dla najmłodszych, który kupiliśmy jeszcze w czasie, kiedy Jaś był niemowlakiem. Potem dziadkowie kupili mu perkusję,którą był zafascynowany pierwsze kilka dni. Te instrumenty są małe, fajne wykonane i służą również do celów edukacyjnych. W zestawie jest jeszcze metalowy trójkąt. PS: Ten niebieski gadżet z biedronką-albinosem nie jest od zestawu.

 

DSC03633

Jan miał w pewnym momencie manię na Spider-mana. I tak oto na 5 urodziny dostał TO. Wygląda niegroźnie prawda? Ale tylko wygląda. Ma dwie opcje. Albo strzela na wodę, albo na pajęczynę. Pajęczyna skończyła się bardzo szybko (Jan osieciował dziadkowi laptopa i serio – nie wszyscy się śmiali), przez co uznaliśmy, że kolejnej sieci kupować nie będziemy. Ale dla fanów Człowieka-Pająka gadżet marzenie!

 

DSC03635

Niektórzy zbierają dinozaury. Niektórzy auta. Jan zbiera paragony i … smoki. Nic więcej dodać nie trzeba.

 

___

Jest coś jeszcze. Kupić tego nie można. No chyba, że chcecie wiedzieć skąd mamy kocyk (ale firmy nie podam, bo babcia przywiozła mu to z wakacji zagranicą, kiedy był jeszcze małym, 2 kilogramowym berbeciem), albo poduszkę. W każdym razie to baza. Baza pod burkiem. Zrobiona przez dwóch 6latków. Bazy można robić wszędzie. Naprawdę wszędzie. Mają też jedną bazę na podwórku.

DSC03636

 

A jeżeli chcecie kupić zabawki dla swojego dziecka o-line wejdźcie na  KAMBIO.PL – klik. Znajdziecie tam zabawki (również dla najmłodszych i fanów Minionków), oraz wiele promocji.

 

A jakie zabawki uwielbiają Wasze dzieci?

CATEGORY: MATKAPREZESA.PL
Comments (2)

B&B mają swoje top 5 :
1. Klocki wszelkiego rodzaju
2. Garaż tor wadera. Mamy juz chyba 5 zestawów lacznie ok 17metrow drogi do zabawy. Wiec jest dużo zabawy.
3. Wszelkiego rodzaju resoraki i samochody.
4. Zwierzaczki konie, krówki i inne.
5. Bazy na dole piętrowego łóżka w szafo/garderobie a nawet pod stołem 😀

Bardzo lubię taki posty 🙂 U nas faza na hot wheelsy, auta (Disney), Tomek i przyjaciele i Spider man tak jak u Was 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noemi Pawlak. Copyright 2020. All Right Reserved.