Schamienie proszę Państwa.

Ja wiem, że ten wpis znacznie wychodzi poza ramy tematyki bloga, ale ja dzisiaj nie potrafię o czym innym i nosi mnie od kilku dni. W pełni rozumiem, że Internet przyjmie wszystko, nawet największe gówno, a ja sama popełniłam dwa wpisy o imigrantach – “Nie chcę uchodźców w Polsce” i “Nie jesteśmy rasistami” – więc po części rozumiem strach ludzi w obliczy wyzwania jakim są uchodźcy z obcą kulturą, ale już  schamienia i skurwysyństwa ludzi nie zniosę! Polaków proszę Państwa. Wstyd!

Każda wojna od zalania dziejów przynosiła nam kobietom, ten sam prezent. Zabijała mężów, ojców, synów, braci, w zamian dawała bękarty z gwałtów, lub śmierć w wyniku gwałtu. My, kobiety byłyśmy często na polu bitwy traktowane jak dziura do moczenia. O tym jakie żniwo znosiły kobiety możemy poczytać w wielu publikacjach – o samobójstwach zgwałconych kobiet, o brutalnych mordach, bękartach, które albo miały szczęście, że zostały wychowywane przez matkę biologiczną, albo lądowały w sierocińcach, albo kobieta próbowała dokonać aborcji, a w dawnych czasach praktycznie i bez owijania w bawełnę skazywała siebie tym samym na śmierć.

Jakim więc prawem, ja pytam – poseł (poseł!), osoba publiczna, która chciała stanąć na czele państwa Polskiego, ma czelność uznawać, że którejkolwiek kobiecie marzy się Uchodźca-Gwałciciel?

Catttv-WEAAPZwt

Może miał to być żart, na poziomie zdziczałych popleczników Kukiza, ale dla mnie to zwykłe schamienie. I jestem w tym momencie rozczarowana, bo przez pewien czas uznawałam Pawła Kukiza za alternatywę dla rządów PO i PiS i nawet przez krótki moment wydawało mi się, że tak, to jest to. Dzisiaj byłoby mi wstyd, gdyby ktoś taki reprezentował nasze państwo. Wstyd. Mi, Polce.

Joanna Grabarczyk, cóż – może i ma nadwagę, o której pisali agresywni odbiorcy Kukiza i Pudziana. Może i jej poczynania poszły za daleko (Pudziana poniosło, Grabarczyk poniosło) – ale żartowanie sobie z nas kobiet i sprowadzanie do poziomu “zgwałconej szczęśliwej” to już przekroczenie granic. Tym bardziej, że Paweł Kukiz jest ojcem córek. Młodych, atrakcyjnych kobiet.

Ja wiem, że kultura polityczna w Polsce to podwórko pełne ekwilibrystyk umysłowych. Że większa część robi sobie z polityki jaja, a my, obywatele patrzymy na to ze wstydem, niedowierzaniem i złością, że wybrało się takich pajaców. W tym wszystkim mamy jeszcze niestabilne czasy, pełne napływającej zewsząd agresji ze strony uchodźców. W dobie Internetowych hejtów, jesteśmy na dobrej drodze by wyniszczyć sami siebie, bez pomocy terrorysty gotowego wysadzić się za Allaha. My po prostu sami siebie wysadzimy.

Nie bawią mnie żarty o Żydach, a już w ogóle nie bawią mnie żarty o gwałtach. Nie bawi mnie Pudzian, który w swojej opinii “ma prawo” bronić siebie i swoich najbliższych na wszystkie możliwe sposoby. I bić mu brawa nie zamierzam. Ja rozumiem, że agresja ze strony uchodźców zagraża jego zagranicznym Interesom, ale nawoływanie do nienawiści stawiam na równi. To zwykłe schamienie i schodzenie do tego samego, o ile nie gorszego poziomu. A potem następuje fala negatywnych komentarzy pod adresem Grabarczyk, która miała to nieszczęście wdepnięcia w gówno, jakim jest człowiek , który nie rozumie, że przemoc rodzi się przemoc. Kij bejsbolowy załatwi sprawę – czyją i jak?

A potem no własnie, sugerowanie, że Joannie Grabarczyk marzy się gwałt, bo przecież nie ma nic lepszego dla kobiety niż uwłaczanie jej godności. Z kolei trzeba mieć jaja, żeby przeprosić i przyznać się do błędu. Szkoda, że Kukiz ich nie posiada.

Zakładałem, że jej otwartość i tolerancja nie znają granic rasowych. Jesli sie pomyliłem, przepraszam.

Zawsze – podobnie jak Kukiz – można w gównie tarzać się dalej, bez żadnej refleksji, a potem konsternacja i chwilowy niepokój, dlaczego ludzie “nie chcą głosować na moją partię”. Drogi Panie Pawle, jeżeli Pani sugeruje kobietom, że chcą być gwałcone, tolerując nawet uchodźców, to jest Pan Panie Pawle idiotą. Równia pochyła w dół, tak to widzę. A zapowiadało się całkiem nieźle.

To obraża nie tylko samą Grabarczyk, która nacisnęła na odcisk niezniszczalnego, mogłoby się wydawać Pudziana, ale przede wszystkim obraża kobiety, które w sylwestrową noc były przez uchodźców molestowane. Nie, to nie był szczyt ich marzeń, to było zapoczątkowanie traumy, które wiele kobiet przypieczętuje depresją i stanami lękowymi. Ale przecież można sobie z tego pożartować, a potem ewentualnie uznać, że przecież jeżeli ktoś toleruje uchodźców jako ludzi, to toleruje też gwałty. I to takie zabawne, że mało atrakcyjna (dla Kukiza) kobieta, może liczyć tylko na zdesperowanego uchodźce, który nie ma żadnych hamulców.

Polityka. Polska. Wstyd mi. Jego mać.

CATEGORY: Lifestyle, TRUDNE TEMATY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright 2018. All Right Reserved.