Wywiad z Nasz Śrem.

W poniedziałek o 10 przylazłam o Cafe Ole, by w 38 minutach przedstawić Wam siebie. A właściwie jak to wszystko wygląda z mojego punktu widzenia. I to jeszcze punktu, kiedy gadam, a nie piszę.

 

Filmik z krótką informacją znajdziecie również na portalu Nasz Śrem. Zaproszenie na wywiad dostałam już jakiś czas temu, ale realizacja trwała trochę dłużej. Niemniej jednak wyszło całkiem nieźle [przynajmniej jak dla mnie – a uwierzcie, nienawidzę siebie oglądać].

Matka Prezesa (matkaprezesa.pl), czyli Noemi Skotarczak, to jedna z najbardziej znanych śremskich blogerek. Jej profil na Facebooku lubi blisko 3,5 tysiąca osób, a blogowe wpisy śledzi prawdopodobnie jeszcze więcej. Pod jej wpisami pojawia się po kilkadziesiąt komentarzy.

Wartość domeny matkaprezesa.pl jest wyższa niż suma domen internetowych najpopularniejszych serwisów informacyjnych w Śremie. Spotkałem się z Noemi w Restauracji Cafe Ole!, aby spytać ją czy jest świadoma tego, jak bardzo popularny i opiniotwórczy jest jej blog oraz przede wszystkim jak to się wszystko zaczęło.

No cóż. Nie pozostaje mi więc nic innego jak podziękować wszystkimi czytelnikom, którzy są ze mną i tworzą ze mną MP. 🙂

 

1

 

CATEGORY: BLOGOWANIE
Comments (1)

Londyn tez wchodzi na Twoj blog!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright 2018. All Right Reserved.